На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

ЗГАДАЙ МАЙДАН — відкритий діалог

Запрошуємо на відкриту подію у форматі діалогу «Згадай Майдан». В обговоренні візьмуть участь троє безпосередніх учасників подій: Кириченко Владиславв, керівник видавництва Наш Формат, Юлія Тичківська (Yuliya Tychkivska), виконавчий директор The Aspen Institute Kyiv, та Yaroslav Yurchyshyn, народний депутат України.

Захід відбудеться 20 лютого о 19:00 у приміщенні Клуб «Наш Формат» (провулок Алли Горської, 5).

Вхід вільний, але кількість місць обмежена. Для участі заповніть, будь ласка, форму реєстрації: https://forms.gle/dZTvMmtTSf49mL3eA . Реєстрація обов’язкова.

Революція Гідності виявилася надзвичайно трансформаційним і драматичним рухом для України, що призвів до загибелі 107 учасників акції протесту, названих «Небесною сотнею», втечі корумпованого президента та його уряду, анексії Криму Росією та початку війни на Донбасі.

Головна мета діалогу — пригадати те, що відбувалося та якими були основні перемоги, що можна було зробити по-іншому і на які висновки це наштовхнуло. Події на Майдані дали початок потужним організація та рухам. В екстремальних умовах з’явились ідеї створення ВУМ online, Відкритий Університет Майдану, Українська академія лідерства та інші історії успіху, які живуть до сьогодні.

Прагнемо розповісти історії, які повинні знати усі.