На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Як зручно та вигідно зберігати речі і товари в Києві

Подекуди усім потрібно десь тимчасово по зберігати свої речі чи товари - є для цього класне рішення

Ми всі повсякчас використовуємо безліч різних речей, але є одна проблема — як же зберігати речі. Речі створюють наш побут і ділову обстановку, речі роблять помешкання затишним, офіс зручним і гарним. Подекуди речей стає так багато, що нам стає важко ними розпорядитись, все займає місце, а місця перебування ми змінюємо, переїжджаємо. Життя це рух, і так було завжди. Приходить час коли нам треба змінити і обстановку – змінити оселю чи офіс.

Від чогось можна позбавитись здавши у магазин вживаних речей чи то утилізувавши, але що робити з речами, які не потрібні прямо зараз, але які потрібно зберігати? Часто нам взагалі потрібно десь зберегти наші речі в надійно лише на якісь період часу, щоб потім вже розпорядитись ними як належить.

Для вирішення таких ситуацій в Україні створено та успішно працює сервіс Tetris Box – це сервіс зберігання речей.

Се6рвіс пропонує бокси для короткотривалого чи довготривалого зберігання ваших речей під надійною охороною, відеоспостереженням та вашим цілодобовим доступом до них.

Круто! Тепер, якщо ви переїжджаєте і думаєте де на пару днів чи тижнів залишити холодильник, меблі, телевізор, та інше, то ви вже маєте готове і зручне рішення.

Працівники сервісу просто розумнички.  Команда нашого порталу вирішила перевірити сервіс. Ми замовили callback на сайті і через кілька десятків секунд нам передзвонили. Ввічливий працівник уточнив чи ми з Києва чи Львова, запитав які речі ми хотіли б зберігати і на який термін. Потім запропонував нам три локації на вибір в Києві – це біля станції метро «Либідська», «Почайна» або на Солом’яні, на Повітрофлотському проспекті, а також запропонував нам послугу доставки.

Це дуже зручно, друзі. Такі сервіси полегшують наше життя.  Доречи, розміри боксів різні — від маленьких 1 м2 до 10м2.  А взагалі можна брати й більші площі. Бокси ж трансформуються. Можна з трьох боксів по 10м2 зробити й один на 30м2.  Взагалі можна узяти від 1го до 150 м2.

Дуже помічним це є для бізнесу і інтернет магазинів. Узяв собі в оренду бокс, наповнив товаром і займаєшся відсилкою товарів за замовленнями. Поруч метро і поштові сервіси. Чудове рішення!

Більше того, компанія пропонує особливі вигідні умови і програму лояльності для інтернет магазинів. Подробиці ви можете з’ясувати зателефонувавши в TetrsBox.

Зі свого боку компанія гарантує цілісність вашого майна. Всі ці моменти прописуються у договорі.

Охорона цілодобово веде спостереження за територією і фіксує у журналі кожного відвідувача. Доступ до боксів лише у клієнтів та у осіб, яких клієнти вносять у договір як уповноважених користуватись  орендованим боксом.

Тож, фірмам теж зручно – узяти в оренду, зберігати там комплектуючі чи що інше потрібне по роботі, а доступ має як керівник так і довірений менеджер чи працівник напрямку постачання у фірмі.

В тій же Америці такі сервіси дуже розповсюджені. І нарешті і в нас з’явилась можливість зберігати речі зручно і надійно.