На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Заарештований офіс Укрбуду пустять з молока

Переглянути всі 8фото

Переглянути всі 8фото
Заарештований офіс Укрбуду пустять з молока

Стартову вартість приміщень в іпотеці визначили на рівні 168,47 млн грн

Державна виконавча служба виставила на продаж офісне приміщення в Києві за адресою: вул. Пушкінська 27, в якому раніше розташовувався офіс корпорації «Укрбуд». Помещеніе продадуть на онлайн-аукціоні. Про це свідчить інформація про лот на електронному майданчику OpenMarket держпідприємства «Система електронних торгів арештованим майном» (РАХУНКАХ).

Відзначається, що торги стартують з ціною 168,47 млн грн. Крок аукціону становить близько 1,69 млн грн. Заявки приймаються до 8:00 21 серпня. Аукціон пройде в цей же день з 9:00 до 18:00. При цьому заарештовані нежитлові приміщення площею 3041,5 кв. м знаходяться в іпотеці.

Київміськбуд нарешті здав перші три РК Укрбуду в експлуатацію

Нагадаємо, в кінці липня Київська міська рада прийняла рішення про скасування пайових внесків для недобудов «Укрбуду». Таким чином, тепер при здачі об’єктів сплата пайових внесків у бюджет міста не потрібно, що відкриває дорогу відновлення робіт.

У той же час під будівлею КМДА тривають мітинги інвесторів житлових комплексів корпорації «Укрбуд». Раніше учасники протесту розбили наметове містечко. 23 липня вони зазначили, що акція триває майже два місяці.

Источник