На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

З-під землі б’є гейзер: в Києві метро «Сирець» пішло під воду

Скрін з відео / «Київ Оперативний»

Біля станції метро «Сирець» з-за сильного дощу затопило проїжджу частину

У Києві, в понеділок, 24 лютого біля станції метро «Сирець» з-за сильного дощу затопило проїжджу частину. Відеозапис ПП опублікував «Київ Оперативний» у Facebook.

Ситуація стала критичною вранці – пішоходи не можуть перейти дорогу, а людей на тротуарі оббризкують водою автомобілі.

Також повідомляється, що посередині проїзної частини з калюжі б’є гейзер, імовірно там прорвало трубу. Автомобілі намагаються об’їхати калюжу по тротуару.

Поблизу із станцією метро Сирець із підземелля побігла вода. Місцеві кажуть, що так відбувається частенько, коли опади трохи більші за норму😁

Gepostet von Київ Оперативний am Sonntag, 23. Februar 2020

На дорогах вже сформувалася тягучка.

Скрін з відео / «Київ Оперативний»

Вранці в понеділок, 24 лютого, у Києві спостерігаються 7-бальні затори. Зокрема, станом на 9:35 пробка на Брест-Литовському шосе і просп. Перемоги аж від Західного мікрорайону до метро «Святошин», на розв’язці біля метро і сусідній вул. Депутатської. На вул. Гетьмана пробки в обидві сторони, особливо в напрямку Караваєвих дач.

Раніше «Вести.иа» повідомляли, що погода в Україні у понеділок, 24 лютого, істотно погіршиться. Українцям варто готуватися до сильного штормового вітру.

Циклон Yulia принесе в Україну значні опади у вигляді мокрого снігу і дощу. У понеділок по всій країні очікується штормовий вітер — 22-28 метрів в секунду, а в Карпатах — навіть до 40 метрів в секунду.