На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

З 1 червня в Києві відкриються дитсадки, готелі, пляжі і кладовища

Рixabay

Рішення про роботу ТРЦ буде прийнято окремо в залежності від тенденцій захворюваності

У Києві з 1 червня відкриються дитячі сади, готелі, пляжі, а також кладовища для відвідування. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв в ході брифінгу в суботу, 23 травня.

«Готуються до відкриття з 1 червня дитячі сади і школи для 11-х класів — мається на увазі здача ЗНО. Заклади професійної, технічної та вищої освіти запрацюють для випускників та абітурієнтів», — сказав він.

Також, за словами чиновника, готуються до відкриття з 1 червня готелі, але без роботи ресторанів.

«З 1 червня готуються відкритися дитячо-юнацькі спортивні школи, спортивні комплекси, фітнес-зали, але без роботи басейнів. І пляжі, зони відпочинку — також запрацюють з 1 червня. Крім того, ми відкриємо для відвідування кладовища — також з 1 червня», — повідомив Пантелєєв.

При цьому заступник голови КМДА підкреслив, що рішення про роботу ТРЦ буде прийнято окремо в залежності від тенденцій захворюваності.

Нагадаємо, Київ переходить до чергового етапу пом’якшення карантину. З 12:00 у звичайному режимі почне роботу наземний міський транспорт, з 25 травня запрацює метро.

Станом на 23 травня в столиці підтверджено 2569 випадків захворювання Covid-19. За минулу добу коронавірусом в Києві заразилися ще 47 осіб, серед них — 14 медиків.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.