На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Вздовж Хрещатика на місце каштанів висадили ялівець


Кияни в шоці

У Києві В суботу, 23 травня, жителі столиці і приїжджі були чимало здивовані, коли побачили вздовж Хрещатика, де раніше рядами ріс символ міста каштан, тепер ростуть кущі туї. Висадкою 50 кущів ялівцю на місце каштанів, як повідомляють в Київзеленбуді, справа не обмежиться — пізніше, від вул. Прорізної до вул. Богдана Хмельницького посадять ще 250 кущів ялівцю Gold Coast і Посилиться.

Кияни опинилися в шоці від такого нововведення. Раніше в Київзеленбуді не раз говорили, що каштани на Хрещатику погано себе почувають: вони починають хворіти з-за високої загазованості повітря, перегрівів асфальту і солі, якою комунальники взимку посипають дороги. Але це не причина, щоб позбавляти місто його головного символу. Тим більше, що туя — декоративна рослина, найчастіше асоціюється у людей з похороном і траурними вінками. «Зараз Хрещатик з цими туями виглядає як цвинтарі розстріляних ілюзій киян», –наприклад, написав екс-нардеп Ігор Мосійчук.«Вже уявляю, як Зібров-співає: «Туї, туї, туї — ви мої сестри і брати», – іронізують кияни.

У «Київзеленбуді» заспокоюють: це тимчасове явище. «Посаджені рослини значно покращують естетичний вигляд вулиці, але це – тимчасові заходи перед початком її реконструкції в наступному році», – кажуть в організації.

У рамках реконструкції на Хрещатику планують висадити нові великомірні дерева. Для догляду за деревами також у планах облаштувати автоматичний полив.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.