На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Віталій Кличко розповів про будівництво метро на Виноградар: «Ми не зупиняємо роботи на головних об’єктах»

На офіційній сторінці київського мера з’явилося відео і короткий звіт про хід робіт над будівництвом двох нових станцій метрополітену.

Портал Domik.ua повідомляє, що 13 квітня 2020 року київський міський голова Віталій Кличко на своїй офіційній сторінці в Facebook опублікував інформацію про просування будівництва метро на Виноградар. «Столиця не тільки бореться з поширенням вірусу, але і продовжує здійснювати важливі інфраструктурні проекти. Бо місто має розвиватися. А ми робимо все можливе, щоб не зупиняти роботи на головних об’єктах», — написав мер Києва на своїй сторінці в соціальній мережі.

Так, Віталій Кличко повідомив, що триває будівництво двох нових станцій метро — «Мостицька» і «Проспект Правди». 13 квітня фахівці закінчили збирати прохідницький комплекс німецької компанії Herrenknecht — агрегат, призначений для прокладання тунелів. Довжина комплексу становить 96 м, а вага щита, який виконує функції бура, — понад 200 тонн. Прохідницький щит почне працювати з боку станції «Мостицька» і фінішує через 1,3 км — біля станції «Сирець». За словами фахівців, на ці роботи потрібно приблизно півроку.

Прохідницькі комплекси Herrenknecht використовують для прокладки тунелів метрополітену у багатьох країнах світу

«Також продовжуються активні роботи по розробці котловану від «Мостицькій» до «Проспекту Правди», — пише Віталій Кличко. — Тунель на цій ділянці буде двоярусним, на відміну від інших станцій столичного метрополітену. Така конструкція пов’язана з особливостями інфраструктури району».

Мер Києва стверджує: компанія «Київметробуд», що займається будівництвом метрополітену, в повному обсязі отримує фінансування від міста і робить все, щоб дві нові станції на Виноградарі відкрилися, як і було заплановано, — в грудні 2021 року.

Нагадаємо, що нова станція метро «Мостицька» буде знаходитися в 5 м від території споруджуваного житлового комплексу Dibrova Park.

Поділитися думкою про хід робіт з будівництва метрополітену в Києві можна на форумі Будівництво метро на Троєщину (і Виноградар).

Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua