На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Верещук: будівництво Київської об’їзної дороги почнеться в 2021 році

Ірина Верещук / Facebook

Нардеп вважає, що проблема об’їзного шляху навколо столиці не просто назріла

12 серпня у Києві презентували проект нової об’їзної дороги. Про це повідомляється на Facebook-сторінці партії «Слуга народу».

Дорога навколо столиці передбачає будівництво «півкільця» загальною протяжністю майже 150 км. Вона об’єднає всі шість основних міжнародних трас, які зараз транзитом проходять через Київ.

Як зазначила народний депутат Ірина Верещук, «об’їзна дорога — це один з ключових перспективних об’єктів президентської програми «Велике будівництво», і цілком може бути побудована за 5 років».

Нардеп вважає, що проблема об’їзного шляху навколо столиці не просто назріла, а перезріла. Він може розвантажити транспортний потік майже на 40% ніж зменшити кількість заторів у столиці.

«Розмови про будівництво нової дороги тривають більше 10 років. Сьогодні люди вже не вірять розмов. Ми, нова команда, яка прийшла не обіцяти, а працювати. Київ є одним з світових лідерів по корках. Новий об’їзний шлях спростить щільність міського трафіку і зменшить кількість викидів автотранспорту в місті», — зазначила депутат.

Ірина Верещук зазначила, що нова команда готова взяти на себе відповідальність за підготовку проекту будівництва і назвала дедлайни початку будівництва.

«Сьогодні мало одного бажання. Потрібна центральна влада, яка буде брати участь. Буде і замовником, і виконавцем. І влада, яка буде сприяти і допомагати. Наша команда готова взяти на себе ці обов’язки і вже сьогодні ставить дедлайни, а саме: контроль розробки проекту будівництва до кінця 2020 року. І початок будівництва при сприятливих умовах вже на початку 2021 року. За одну каденцію нового міського мера цей великий проект може бути завершений. Тому ми закликаємо до співпраці та підтримки. Разом зробимо те, на що давно чекають кияни», — підкреслила Ірина Верещук.

Також, на думку депутата, «нова дорога дозволить розвантажити столицю, адже 40% всього транспорту, який проходить через місто, — транзитний, знизити рівень заторів і зменшити завантаженість мостів».

Народний депутат Ірина Верещук нещодавно перемогла на партійних праймеріз на виборах київського міського голови.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.