На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

В «Яндекс.Картах» з’явилися графіки прогулянок для москвичів

Прослухати новину

Зупинити прослуховування

В «Яндекс.Картах» з’явилася інформація про графік прогулянок москвичів — відповідні дані випадають при пошуку певної адреси. Крім того, на карті можна побачити коло радіусом у два кілометри від потрібного будівлі — він показує максимальну відстань, на яку рекомендується видалятися при виході на вулицю.

stopCovid1

Сервіс з розкладом прогулянок для москвичів з’явився в «Яндекс.Картах». Про це повідомив перший заступник керівника апарату мера і уряду Москви Олексій Немерюк.

«На «Яндекс.Картах» з’явився розклад прогулянок для жителів Москви: після введення адреси або при натисканні на будинок на карті показується інформація щодо часу, дати та днями тижня для прогулянок для мешканців цього будинку», – пояснив Немерюк.

Крім того, в сервісі присутня кнопка «Показати радіус 2 км». При натисканні на неї навколо обраного будівлі з’являється коло — він символізує рекомендоване московською владою відстань для прогулянок. Повідомляється, що складений графік діє з 1 по 7 червня.

При цьому в «Яндекс.Карти» можна побачити попередження про те, що дані про розклад надані урядом Москви і носять довідковий характер.

«Уточніть актуальну інформацію на офіційному сайті», — йдеться на сторінці сервісу.

Графік прогулянок разом з картою Москви доступний і на порталі mos.ru.

«Коронавірусна інфекція — проблема, яка змушує нас змінити свій спосіб життя заради безпеки нас і наших близьких. В умовах скупчення людей коронавірусна інфекція поширюється максимально швидко. Щоб уникнути такої ситуації і не ставити під загрозу ваше здоров’я, для кожного будинку визначені дні тижня для прогулянок. Це дозволить уникнути великої кількості людей у дворах чи скверах і запобіжить поширення інфекції», — йдеться на офіційному сайті мера Москви.

З 1 червня у столиці послаблюється режим карантину — жителям міста дозволили прогулянки. При цьому необхідно дотримувати ряд обмежень, щоб не допустити поширення коронавіруса.

Так, починаючи з понеділка, москвичі зможуть гуляти і виходити на вулицю для занять спортом три рази в тиждень — двічі в будні і один раз у вихідний день. При цьому будуть відкриті парки та зелені зони міста. Час прогулянок обмежено з 9.00 до 21.00.

Оформлення окремого пропуску для прогулянки не потрібно.

Повідомляється, що прогулянки дозволені для всіх жителів міста, включаючи пенсіонерів старше 65 років та осіб, які страждають хронічними захворюваннями — раніше їм наказувалося дотримуватися режиму суворої самоізоляції. Люди, у яких був діагностований коронавірус, або з симптомами ГРВІ як і раніше повинні залишатися вдома. Всі громадяни, які вирішили вийти на прогулянку, зобов’язані дотримуватися «перчаточно-масковий режим».

Як зазначив Немерюк, графік прогулянок визначається місцем прописки, а не фактичного проживання. Це означає, що житель Москви може гуляти в будь-якому районі міста, дотримуючись розклад будинку, у якому прописаний. При цьому члени сім’ї зможуть гуляти разом, навіть якщо вони прописані за різними адресами, але вони повинні бути готові підтвердити свою спорідненість, показавши поліцейському паспорта або хоча б зображення документів на екрані телефону.

Напередодні стало відомо, що мер Москви Сергій Собянін продовжив режим самоізоляції в місті до 14 червня. При цьому з 1 червня повернуться до роботи непродовольчі магазини, пральні, хімчистки, майстерні по ремонту одягу та інші підприємства побутових послуг.