На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Укрзалізниця пообіцяла нові ескалатори на Центральному ж/д вокзалі


Підприємство витратить 10 млн гривень

«Укрзалізниця» планує найближчим часом підписати лізингову угоду на поставку та встановлення ескалаторів для Центрального залізничного вокзалу Києва. За словами в. о. голови правління підприємства Івана Юрика, новинка буде коштувати 10 млн грн.

«Багато років ми чуємо скарги на постійний вихід з ладу ескалатора на столичному вокзалі, але прийшов час покласти цьому край. У нас був довгий процес пошуку кращого варіанту розв’язання пріоритетного для нас питання — забезпечення максимальної доступності приміщень вокзалу для пасажирів, але рішення знайдено, і незабаром буде втілено», — сказав Юрик.

Зараз на вокзалі працюють ескалатори, розраховані для торгових центрів. «На вокзалі оборот людей значно більше, тому тут будуть облаштовані так звані «важкі» ескалатори. Вони значно більш зносостійкі і можуть витримувати великі навантаження. Вартість складе близько 10 млн грн», — розповіли в «Укрзалізниці».

Кращий проект і найвигідніші умови підприємству запропонував вітчизняний виробник. Це Крюківський вагонобудівний завод. Він і займеться виготовленням ескалаторів.

А тим часом Кабінет міністрів Украиныпроголосовал за введення адаптивного карантину з 22 травня по 22 червня. Це означає, що кожна область буде самостійно вирішувати, які обмеження вводити, орієнтуючись на ситуацію з коронавірусом.

Мер Києва Віталій Кличко не раз говорив про те, щоб відкрити метро з 25 травня, і для цього потрібен дозвіл Кабміну. Тепер же, з введенням адаптивного карантину, питання про відкриття київської підземки можна вважати вирішеним.

У Києві відкривають метро – короткий гайд для безпечної поїздки