На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Українська Асоціація Студентів: набір волонтерів

Розпочинаємо набір волонтерів

Українська асоціація студентів — національне об’єднання студентів України. Ми об’єднуємо органи студентського самоврядування, студентські громадські організації та наукові товариства. Асоціація співпрацює з Національним агентством забезпечення якості вищої освіти, Міністерством освіти та науки України та Європейським союзом студентів.

Основні напрямки діяльності УАС. Соціально-правовий захист студентів, якість вищої освіти, розвиток студентського самоврядування та міжнародне співробітництво. УАС проводить всеукраїнські та регіональні конференції, форуми та заходи про права та можливості для студентів.

Більше про волонтерство. Детальніше про роботу у різних напрямках читайте у формі http://bit.ly/nabir_uas або запитуйте у керівника секретаріату Юлія Рашкевич (Yulia Rashkevich) і членів виконкому з:
• регіонального розвитку Назар Ковбаса;
• захисту прав студентів Ivan Glebov;
• неформальної освіти Катя Балабуха;
• культмасу та спорту Diana Tsyrkaniuk;
• медіа Андрій Пащенко.

Хочеш приєднатись, щоб змінювати вищу освіту та життя студентів України?
Заповнюй анкету http://bit.ly/nabir_uas!

#УАСнабір https://www.facebook.com/uasukraine