На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Українці стали частіше цікавитися квартирами і авто на карантині

Українці стали частіше цікавитися квартирами і авто на карантині

Активність ринку – в нормі. Люди шукають і купують нерухомість і авто в онлайні

Поки українці сидять вдома на карантині, вони не втрачають часу дарма і підбирають собі квартири і машини.

Як розповіли UBR.ua в аналітичному центрі Dom.Ria, за останній тиждень інтерес до нерухомості збільшився на 13,8%, при цьому зросла також частка нових користувачів на 29,8%.

З-за карантину в Україні зупиняються будівництва

На вторинному ринку кількість переглядів квартир зросла на 2,27%, а кількість відкриттів номера телефону знизилася лише на 7%. Також на 3,16% збільшилася кількість заявок на консультацію до відділення продажів новобудов.

Що стосується цін, то пройшло ще мало часу, щоб вони почали реагувати. Цінові тенденції можна буде спостерігати не раніше початку квітня, кажуть експерти.

«У зв’язку з епідемією коронавіруса все більше людей воліють пошук і вибір житла через інтернет. Люди стали частіше переглядати квартири, які були зняті камерою 360 градусів і перевірені нашими інспекторами. Це дозволяє покупцю оглянути житло, але обійтися без зайвих контактів, що дуже актуально в період карантину», – відзначають вони.

Як українці шукають авто на карантині

Активність покупців авто під час карантину теж зросла – на 4,13% збільшилися перегляди б/у авто, а кількість проданих автомобілів збільшилася на 10,6%.

Ремонту авто доведеться чекати довше. Страховики перебудовують роботу на період карантину

Позитивну динаміку показує також ринок нових авто. Кількість переглядів збільшилася майже на 8%, а дзвінків в автосалони від покупців стало більше на 54,4%.

«Залишаючись вдома, покупці продовжують вибирати і купувати авто, віддаючи перевагу пропозиціям з актуальною і перевіреною інформацією», – розповіли аналітики Auto.Ria.

Источник