На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Україна вперше передала в концесію порт

Україна вперше передала в концесію порт

Компанії-концесіонера, зокрема, зобов’язали інвестувати 300 млн грн

Сьогодні, 26 червня, Україна вперше передала в концесію масштабний об’єкт – «Херсонський морський торговельний порт», повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в Telegram.

$5 млн за «захід» на Одеський припортовий: справа про хабар голові ФДМ пішло в суд

За його словами, компанія-концесіонер «Рисоил-Херсон» інвестує в розвиток порту близько 300 млн грн. Ще 18 млн грн вкладе в місцеву інфраструктуру. Концесія укладена на 30 років, але вже у 2030 році компанія повинна довести обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 млн тонн.

Крім того, компанія профінансує ремонт дороги на шляху в порт і новий майданчик стоянки вантажівок на в’їзді в місто.

«Зупинятися точно не будемо! І продовжуємо активну роботу по концесії інших портів, а також важливих об’єктів дорожнього будівництва, аеропортів і залізничних вокзалів», – зазначив Криклій. І додав, що концесія порту «Ольвія» буде підписана найближчим часом, порт «Чорноморськ» – наступний концесійний проект.

Нагадаємо, в січні цього року конкурс на концесію ДП «Херсонський морський торговельний порт» виграла грузинсько-швейцарська компанія «Рисоил-Херсон». Всього було чотири претенденти. Після цього Верховний суд України 12 травня прийняв постанову, якою розблокував завершення концесійного конкурсу в морському порту Херсона.

Источник