На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У небі над Києвом з’явився величезний прапор Білорусі

Фото: Скріншот

Відео зібрало в Мережі понад 600 тисяч переглядів

У небі над Києвом пролетів величезний прапор Білорусі, який запустили в знак підтримки білоруським активістам, які вийшли на масові акції протесту проти фальсифікацій на виборах президента. Відповідне відео з’явилося на сторінці в Facebook організаторів акції — компанії DRONARIUM Ukraine.

«Тиск на журналістів та незалежних спостерігачів, відсутність демократичного екзит-полу, стяжки в Мінськ силових органів, арешти людей, які просто ходять по вулицях, — все це змусило громадян сумніватися в офіційній статистиці виборчого процесу та попередні результати голосування, які озвучила влада «, — йдеться у підписі до відео.

Зазначимо, що DRONARIUM Ukraine зняла відео з допомогою дронов. Відеоролик блискавично розійшовся по Мережі і зібрав за декілька годин понад 600 тисяч переглядів.

Нагадаємо, в день виборів, 9 серпня, на вулицях білоруських міст розгорнулися масові акції протестів, які супроводжувалися сутичками з силовиками. На наступний день протести продовжилися.

Як повідомляли Vesti.ua під час масових акцій у Білорусі було затримано більше двох тисяч чоловік. Як повідомили в МВС Білорусі, зараз здійснюється правова оцінка того, що відбувається.

Масові акції протесту і сутички мітингувальників з силовиками в Білорусі проходили дві ночі поспіль після того, як на президентських виборах 9 серпня за попередніми даними ЦВК, чинний президент Олександр Лукашенко набрав 80,08% голосів, а його головний суперник Світлана Тихановская — 10,9%.

За участь у несанкціонованих акціях напередодні були затримані близько 3000 чоловік. 11 серпня в МВС повідомили про одного загиблого в результаті нічних заворушень.

Крім іншого, з 9 серпня у Білорусі почалися перебої з інтернет-зв’язком. Національна телекомунікаційна компанія Білорусі «Белтелеком» заявляла, що причиною збою в роботі інтернету в країні стали кібератаки. У той же час засновник Telegram Павло Дуров заявив, що соцмережа спробує протистояти цензурі в Білорусі і розповів про запровадження в месенджері інструментів проти цензури, щоб білоруси могли і надалі користуватися платформою.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.