На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У Львові на період карантину скасували орендну плату для бізнесу

У Львові на період карантину скасували орендну плату для бізнесу

Це стосується тільки тих закладів, які не будуть працювати

Магазини та інші комерційні заклади Львова, які орендують комунальні приміщення, будуть звільнені від сплати оренди на період карантину. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий.

За його словами, міська влада прийняла таке рішення, щоб полегшити становище малого і середнього бізнесу, вимушеного закритися на період карантину. Такі заклади отримають тимчасове звільнення від сплати за оренду.

Карантин в Україні. Третина українців не захищені перед роботодавцем

Садовий звернувся також до власників некомунальних приміщень з проханням зменшити орендну плату для тих орендарів, які тимчасово не працюють.

Раніше президент Володимир Зеленський звернувся до уряду з проханням запровадити жорсткі карантинні заходи, які включають введення режиму надзвичайної ситуації, кредитні канікули і доплату пенсіонерам.

Нагадаємо, близько 61% представників українського бізнесу очікують зменшення продажів і грошового потоку. У тому, що складніше буде обслуговувати споживачів і клієнтів, переконані 52%. А от у тому, що бізнесом стане управляти складніше, впевнені 46%. До таких висновків прийшли експерти за результатами опитування підприємців, який провели Американська торгова палата (AmCham) і Deloitte.

Источник