На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У Києві заборонили вуличну продаж шаурми і кави


Влада також ввели масковий режим

У Києві на час карантину заборонили продавати шаурму і кавові напої. Рішення про закриття відповідних Мафів прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Київ посилює обмежувальні заходи для запобігання поширення коронавіруса. Зокрема, мова йде про заборону роботи Мафів по реалізації шаурми, приготування та продажу кавових напоїв тощо, а також про заборону реалізації в торгових точках алкогольних напоїв на розлив та приготування і продаж кавових напоїв», — зазначила столична влада.

Зауважимо у свою чергу, що незважаючи на слова Зеленського про його любов до такого роду кухні, в Києві далеко не в перший раз оголошують про боротьбу з вуличною шаурмою.

У Києві ліквідують кіоски з шаурмою

Також у Києві вводиться обов’язковий «масковий режим» для людей, що знаходяться в адміністративних, виробничих приміщеннях і в громадському транспорті. Забезпечити впровадження такого режиму повинні Національна поліція і районні адміністрації.

З’їсти шаурму і не отруїтися: як вибрати безпечний фаст-фуд

Міська влада також звернулася до Національної академії медичних наук з проханням направити в столичні лікарні інфекціоністів, фахівців епідеміологічного напрямку і спеціалістів з лабораторної діагностики. «Їхня допомога необхідна для прийняття своєчасних заходів по наданню кваліфікованої медичної допомоги особам, хворих COVID-19», — зазначили в Київраді.