На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У Києві різко зросла кількість інфікованих Covid-19


Мер столиці говорить, що підтвердили діагноз ще сімом киянам

Мер Києва Віталій Кличко у четвер, 26 березня, заявив, що в столиці підтвердили ще сім випадків захворювання коронавірусом. Причому серед хворий десятирічна дитина, зазначив градоначальник. Таким чином, кількість інфікованих в столиці збільшилася до 47.

За словами мера, коронавірус підтвердили у чотирьох жінок у віці від 22-х до 39-ти років, двох чоловіків 48 і 62 років, і в десятирічного хлопчика. Двоє пацієнтів зараз знаходяться в Олександрівській лікарні столиці. П’ятеро — на самоізоляції, лікуються вдома під контролем лікарів.

Згідно з офіційними даними Моз України, станом на ранок 26 березня, в Україні лабораторно підтверджено були 156 випадків зараження коронавірусом. Причому п’ять з них з летальним результатом, і тільки один чоловік одужав і вже виписаний з лікарні. У Києві станом на ранок 26 березня було офіційно підтверджено 40 випадків інфікування.

Нові умови, в яких опинилися українці з-за епідемії, змушують різко міняти звичний спосіб життя. Багато хто на час карантину разом з сім’єю виїжджають на дачу. Якщо немає своєї ділянки, будинок за містом запросто можна орендувати. Ми розповідали, що сьогодні українці пропонують українцям в довгострокову оренду, і на які суми можна розраховувати.

Як не зійти з розуму з дітьми на карантині: поради психолога