На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У Києві пляжі можуть відкрити з 1 червня


Для відкриття потрібні рішення Кабміну і КМДА

У Києві пляжний сезон планують відкрити з 1 червня. Про це розповів директор з утримання прибережної інфраструктури КП «Плесо» Костянтин Пигуля, передає «Громадське радіо».

Так, на даний момент на пляжах очікуються перевірки з боку Госпродпотребслужбы та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

«За попередніми домовленостями початок купального сезону в Києві плануємо десь на 1 червня. Якщо карантин знімається або послаблюється, то це буде 1 червня, а якщо ні, і подовжується, то ми однозначно будемо проводити робочі наради і переносити відкриття пляжного сезону», — зазначив чиновник.

За його словами, на даний момент в КМДА визначили 14 пляжів, на яких дозволено купання, і 18 зон відпочинку.

«1 червня ми плануємо 5-7 пляжів відкрити, потім інші. Щоб ви розуміли, обстежити всі пляжі одночасно неможливо. Тобто, ми обстежуємо пляжі з блакитними прапорами, яких у нас 8 планується в цьому році, спочатку їх відкриємо, а потім інші пляжі на наступному тижні», — підкреслив Пигуля.

Він також додав, що на пляжах вже провели обробку проти кліщів і дезінфекцію лавок та роздягальні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні в середу, 20 травня, прийняв рішення щодо подальшого ослаблення карантину в Україні з 22 травня і вводить адаптивний карантин до 22 червня. З 22 травня розпочнеться другий етап пом’якшення карантинних заходів.

Як повідомлялося, з 12 березня уряд України ввів загальнонаціональний карантин через коронавіруса строком на місяць, пізніше він був продовжений до 22 травня. З 6 квітня в країні посилили карантинні заходи, зокрема уряд заборонив збиратися на вулиці в групи більше двох осіб, за винятком випадків супроводу дітей. Громадян зобов’язали носити засоби індивідуального захисту і при виході з дому мати при собі документи, що підтверджують особу.

Підпишіться на щоденну email-розсилку «Вести.Люди» та отримуйте більше ексклюзивною і корисної інформації кожен день. Підписатися