На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У Києві через Netflix обмежать рух транспорту — де очікувати пробки

Обмеження руху пояснили зйомками фільму «The Last Mercenary»

На шести вулицях Києва протягом серпня буде обмежено рух транспорту. Цю інформацію повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації у середу, 12 серпня.

Обмеження руху пояснили зйомками фільму «The Last Mercenary», які американська компанія NETFLIX запланувала на цей період.

Де обмежать рух?

12 серпня з 05:00 до 14:00: на вулицях Січових Стрільців та Гоголівської, з перекриттям вулиці Гоголівській (в кварталі від вул. Володимира Винниченка до вул. Січових Стрільців) та з обмеженням руху по вулиці Січових Стрільців (в кварталі від вул. Полтавської до вул. Гоголівської);

14 серпня з 05:00 до 21:00: на вулиці Костянтинівській (в кварталі від вул. Заводський до вул. Оленівської і від вул. Заводський до вул. Юркивской), з перекриттям зазначеної вулиці;

17 серпня з 05:00 до 18:00: на вулиці Електриків (в кварталі від вул. Заводський у провулку Електриків), з перекриттям зазначеної вулиці.

17 серпня з 14:00 до 21:30: на вулиці Промисловій, 4 (під Південним мостом), з перекриттям зазначеної вулиці.

18 серпня з 05:00 до 14:00: на вулицях Січових Стрільців та Гоголівської, з перекриттям вулиці Гоголівській (в кварталі від вул. Володимира Винниченка до вул. Січових Стрільців) та з обмеженням руху по вулиці Січових Стрільців (в кварталі від вул. Полтавської до вул. Гоголівської).

25 серпня з 05:00 до 21:00: на вулиці Ярославській (в кварталі від вул. Набережно-Хрещатицької до вул. Почайнинської), з перекриттям зазначеної вулиці.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.