На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У Києві будуть видавати засоби захисту від коронавіруса — хто отримає

Фото: Скріншот

Більше 60 тисяч соціально незахищених киян різних категорій отримають аптечки

Влада Києва збільшать підтримку соціально незахищених категорій киян у зв’язку з поширенням коронавіруса, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

«На жаль, кількість хворих Covid-19 в столиці збільшується. Соціально незахищеним мешканцям столиці місто приділяє особливу увагу. Ми допомагаємо, як можемо: виплачуємо грошову допомогу, видаємо продуктові набори та іншу допомогу», — зазначив київський голова у відеозверненні, опублікованому на сторінці в Facebook.

Як сказав мер, більше 60 тисяч соціально незахищених киян різних категорій найближчим часом отримають набори з необхідними засобами індивідуального захисту, пам’яткою з рекомендаціями фахівців з профілактики Covid-19 та інструкцією з описом послідовності дій у разі появи симптомів захворювання.

Кличко також подякував медикам, міські служби, волонтерів та небайдужих киян, з якими Київ «єдиною командою бореться з поширенням коронавіруса».

На закінчення він закликав жителів столиці зберігати пильність і дотримуватися елементарних правил, щоб захистити від хвороби себе і своїх близьких.

60 000 наборів засобів індивідуального захисту

Друзі! Місто продовжує допомагати соціально незахищеним киянам, особливо — під час пандемії. — Виплачує грошову допомогу, надає продуктові набори та іншу допомогу. А найближчим часом понад 60 тисяч соціально-незахищених мешканців столиці різних категорій отримають набори з необхідними засобами індивідуального захисту. Та короткою пам » яткою з рекомендаціями фахівців із профілактики коронавірусу та що робити і куди звертатися, якщо людина відчуває симптоми захворювання.Бережіть себе! Разом ми подолаємо всі виклики!

Posted by Віталій Кличко on Monday, August 10, 2020

Нагадаємо, за минулу добу в Києві коронавірус виявили ще у 66 осіб. Станом на понеділок, 10 серпня, в столиці підтверджено 9564 випадків захворювання Covid-19. З початку пандемії в Києві зафіксовано 147 летальних випадків.

В Україні зареєстровано 81 957 випадків коронавирусной хвороби Covid-19. Відомо про 1922 летальні наслідки. За останню добу виявлено ще 1008 нових випадків захворювання. В країні вже перемогли хворобу 44 359 українців.

Раніше повідомлялося, що в разі зростання захворюваності коронавирусной інфекцією в Україні — до понад двох тисяч нових випадків в день — буде зростати смертність українців. Кількість летальних випадків в країні може скласти по 40-50 чоловік за добу.

Як писали Vesti.ua у Моз готуються до другої хвилі поширення коронавіруса в Україні, яка найбільш вірогідна з жовтня.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.