На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

У київській лікарні приховали факт зараження Сovid-19


Поліція почала кримінальне провадження

В одній з приватних клінік Києва місцевому жителю зробили тест на Сovid-19 і після отримання позитивного результату медики не повідомили про це в державні установи. Як розповіли правоохоронці, вони побачили відповідну публікацію в Мережі.

За даним фактом слідчим відділом Солом’янського управління поліції відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь) Кримінального кодексу України.

Зараз правоохоронці встановлюють осіб, причетних до скоєння кримінального злочину і проводять усі необхідні слідчі дії.

Поліцейські направили запити на отримання інформації в Київську міську державну адміністрацію, Міністерство охорони здоров’я та приватну клініку, а також надіслали директору медичного центру виклик на допит для з’ясування всіх обставин даного інциденту.

Як повідомляли «Вести.иа» станом на ранок 24 березня в Україні зафіксовано 97 лабораторно підтверджених випадків зараження Covid-19. З них три летальні, один пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.

У Київській області ввели режим надзвичайної ситуації: що важливо знати