На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ : ЩО ШУКАЮТЬ ПІД ПОДУШКОЮ ДІТЛАХИ?

Всі діти чекають найбільше свято Святого Миколаю. Цей святий — захисник дітей, що залишає подарунки під подушками. А може й різочку для тих, хто поводився не дуже чемно. Шкода, що до деяких дорослих Святий Миколай не заходить.

Що ж Святий Миколай підготував для дітей Києва?

Завітати у гості до Миколая можно у Великій Лаврській Дзвіниці. Віртість квитка — від 60 грн. Окрім зустрічі з самим Святим Миколаєм, на малюків чекає: виставка «Казки народів світу», світлові інсталяції, святкові вистави, майстер-класи.

Святий Миколай

Благодійне свято «Святий Миколай мандрує Україною» 

У Михайлівському Золотоверхому монастирі 19 грудня відбудеться свято для дітей із інтернатів та дитячих будинків, для дітей з особливими потребами, дітей з багатодітних сімей та дітей, чиї батьки загибли під час російско-українсбкої війни, дітей захисників нашої країни.

Всі дітки отримають подарунок від Святого Миколая.

Святий Миколай мандрує Україною

На ВДНГ відбудеться «Різдвяна фабрика мрій»

Цей проект представлений Клавдієвською фабрикою ялинкових прикрас.

Ви потрапите до чарівного містечка, де живуть і працюють справжні ельфи, що здійснюють мрії дітей. Тут ви зможете загадати найпотаємніші бажання, випити запашної кави зі смачними десертами, придбати ялинкові іграшки. Вистворите свою неповторну ялинкову іграшку, яку зможете забрати додому.

«Різдвяна фабрика мрій» працюватиме щовихідних з 2 листопада по 1 грудня, а з 7 грудня до 19 січня – щодня, у другому павільйоні на ВДНГ.

  • 180 грн — вихідні і святкові дні для груп від 8 до 20 осіб
  • 200 грн — вхідний квиток (до 7 осіб).
Святий Миколай