На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

«Стоп реванш»: у Києві пройде акція протесту проти політики Зеленського


Акція пройде 24 травня, в день річниці президентства Зеленського

24 травня у Києві та інших містах України пройде акція під назвою «Стоп реванш». Учасники акції мають намір висловити свій протест проти політики президента Володимира Зеленського, який в ці дні відзначає першу річницю перебування на посаді.

«Рік Зеленського — це рік реваншу і ми кожен день в цьому переконуємося! Тому 24 травня о 14:00 виходимо на Майдан або на площі своїх міст — зупинимо реванш разом!» — наголошується в повідомленні організатора акції руху «Рух Опору Капітуляції».

У столиці акція протесту пройде на Майдані Незалежності, початок о 14:00.

Сьогодні відбулася прес-конференція щодо майбутнього всеукраїнського віче «Рік Зеленського — рік реваншу: #СтопРеванш».

Нагадаємо, 20 травня Володимир Зеленський провів прес-конференцію, на якій повідомив про підсумки своєї роботи на посту глави держави за рік. «Вести.иа» зібрали всі заяви Зеленського, які стосувалися Донбасу і дізналися, що вони можуть означати.

Зеленський зараз і рік тому. Пройдіть тест і знайдіть 8 відмінностей

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.