На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Стало відомо, коли в Києві відкриють пляжі

Фото: Facebook / КМДА

Поки вода в столичних водоймах не досягне 18 градусів тепла, пляжі не відкриють

У комунальному підприємстві «Плесо» розповіли, за яких умов буде відкритий пляжний сезон у столиці. Прес-служба Київської міської державної адміністрації повідомила, що це станеться тоді, коли температура води у водоймах складе не менше 18 градусів тепла.

«Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України №140 по санітарним нормам і правилам, саме такою повинна бути температура води для проведення повноцінного дослідження поверхневих вод і відкриття купального сезону», — йдеться в повідомленні.

В даний час температура води в річках і озерах Києва значно нижче, зазначають у КП «Плесо». Госпотребслужба та Управління з надзвичайних ситуацій КМДА займаються обстеженнями 14 пляжних зон столиці, зокрема, дна водойм і джерел питної води.

Лабораторні дослідження води у водоймах будуть проведені, коли встановиться достатня температура. За результатами пляжі повинні отримати відповідні паспорти готовності.

Раніше «Вести.иа» писали, що з початку травня поточного року на водоймах України загинуло 38 людей. Враховуючи кількість надзвичайних подій біля водойм, рятувальники попереджають: на час карантину слід утриматися від купання, прогулянок, а також риболовлі на плавзасобах.

Нагадаємо, в минулому році, лише за два тижні червня, на водоймах України потонуло понад 100 осіб.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.