На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Співробітники Google і Apple не повернуться в офіси до 2021 року

Прослухати новину

Зупинити прослуховування

Схоже, масового повернення працівників сфери IT в офіси у вересні не передбачається — глава Apple Тім Кук заявив, що режим удаленки в компанії триватиме як мінімум до початку 2021 року, а в Google пророкують повернення до звичайного режиму не раніше ніж наступного літа. Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг відмовився дати конкретну відповідь щодо наповнення офісу, нарікаючи, що карантину«, кінця-краю не видно».

Глава Apple Тім Кук заявив, що із-за ситуації з COVID-19 співробітникам компанії дозволено продовжити роботу з дому як мінімум до початку 2021 року. Про це повідомляє Bloomberg.

«Все буде залежати від створення вакцини, появи ліків та інших факторів», — уточнив генеральний директор.

Раніше повідомлялося, що частина співробітників Apple вийдуть на роботу в червні поточного року. Більшість повинно було повернутися на свої місця в липні, але пандемія, яка поки що не йде на спад, внесла свої корективи.

Кук порівняв процес повернення співробітників в офіс з відкриттям роздрібних магазинів компанії — рішення з цих питань буде прийматися у відповідності з розвитком подій.

У червні Apple довелося повторно закрити кілька десятків магазинів у США з-за спалаху захворюваності коронавірусом в деяких штатах. За місяць до цього керівництво компанії згадувало, що може знову закрити магазини, якщо з’явиться загроза здоров’ю працівників і клієнтів.

«Ми ретельно вивчаємо всі доступні нам дані, включаючи локальні спалахи зараження, короткострокові та довгострокові тенденції, а також рекомендації національних і місцевих органів охорони здоров’я. Це не те рішення, яке слід приймати поспіхом, а відкриття магазину ні в якому разі не означає, що ми не закриємо його знову, якщо складеться несприятлива ситуація», — заявила тоді старший віце-президент Apple з роздрібної торгівлі та персоналу Дейдра о’брайен.

У Google також не поспішають повертати співробітників на роботу. Режим удаленки в «корпорації добра» був продовжений аж до літа 2021 року.

«Щоб дати нашим співробітникам можливість планувати заздалегідь, ми продовжуємо роботу в домашньому режимі до 30 червня 2021 року для тих працівників, чия присутність в офісі необов’язково. Я сподіваюся, що це дасть вам можливість поєднувати працю і турботу про себе і своїх близьких протягом наступних 12 місяців», — йдеться у листі генерального директора Alphabet і Google Сундара Пичаи.

Що ж стосується глави Facebook Марка Цукерберга, то він не хоче давати ніяких прогнозів щодо того, коли його співробітники зможуть повернутися в звичайний режим. За його словами, враховуючи зростаючу кількість випадків COVID-19 у США, кінця пандемії не видно.

«Це особливо розчаровує, тому що ми могли б уникнути сплеску захворюваності, якби наш уряд поставився до цього серйозніше», — заявив мільярдер.

Ще один резидент Кремнієвої долини, компанія Twitter, також не збирається загадувати, коли карантинні заходи будуть повністю скасовані. Саме тому голова платформи Джек Дорсі дозволив своїм співробітникам працювати віддалено на постійній основі.

«Останні кілька місяців продемонстрували, що ми справляємося з роботою в такому режимі, тому, якщо обставини наших співробітників дозволяють їм працювати з дому і вони хочуть продовжувати це робити, ми не будемо проти», — резюмував Дорсі.