На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Радник Трампа натравила тролів на співробітника Twitter

Прослухати новину

Зупинити прослуховування

Війна президента США Дональда Трампа з платформою Twitter вийшла на новий рівень — радник американського лідера Келлиэнн Кенуэй в прямому ефірі назвала ім’я одного з менеджерів Twitter, який не раз висловлював негатив на адресу Трампа, а тому може бути причетний до маркування його публікацій як «недостовірних». У Twitter спростували причетність співробітника до модерації постів президента, але було занадто пізно — його вже зацькували в соціальних мережах.

stopCovid1

На цьому тижні Twitter вперше позначив кілька публікацій президента США Дональда Трампа як «недостовірні» — у платформи знайшлися претензії до американського лідера щодо його заяв про голосування за допомогою електронної пошти. Це викликало бурхливу реакцію з боку політика, який звинуватив соціальну мережу «придушенні свободи слова».

Однак на цьому Трамп не зупинився. Його радник Келлиэнн Конвей, виступаючи на Fox News, несподівано назвала ім’я голови відділу по збереженню цілісності платформи Twitter.

За її словами, Йоель Рот не раз критикував президента, а тому «хтось повинен розбудити його і розказати, що скоро у нього додасться передплатників».

Конэуй повторила ім’я Йоэля Рота двічі, не забувши також згадати його нікнейм в Twitter.

Цей незавуалированный заклик до онлайн-цькування не залишився непоміченим серед прихильників Дональда Трампа, які буквально завалили стрічку Рота своїми негативними повідомленнями.

Серед них можна знайти погрози знищити його і весь його рід», заклики до громадянської війни, образливі жарти про геніталії і багато іншого.

При цьому, як раніше заявив віце-президент з глобальних комунікацій Twitter Брендон Борман, ні Рота, ні будь-який інший співробітник не є відповідальними за правила модерації, прийняті на платформі.

«Жоден співробітник не відповідає за політику компанії або вжиті заходи. Люди, які вирішили атакувати однієї людини за рішення, з якими вони не згодні, прекрасно віддають собі звіт в тому, що вони роблять», — заявив Борман.

Глава Twitter Джек Дорсі заявив, що лише він несе всю відповідальність за дії Twitter щодо твітів президента, які були піддані фактчекингу, і попросив «не втягувати в цю справу співробітників».

«Ми продовжимо маркувати некоректну або суперечливу інформацію про вибори у всьому світі. І ми маємо намір визнавати всі помилки, які будуть здійснені», — повідомив Дорсі.

При цьому на момент публікації замітки твіти Трампа про «шахрайства на виборах» через голосування по пошті все ще носять маркування «недостовірних», так що, якщо вірити Джеку Дорсі, в цьому випадку ніякої помилки не було.

Мова йде про двох постах президента США, який заявив, що голосування поштою з-за пандемії коронавіруса призведе до фальсифікації результатів виборів.

У своєму Twitter-акаунті він назвав такий метод «шахрайським», зазначивши, що поштові скриньки можна розкрити і підробити бюлетені. «Це будуть сфальсифіковані вибори», — заявив Трамп. Ці пости були позначені спеціальним знаком, відсилає користувачів на окрему сторінку — на ній говориться, що немає ніяких доказів загрози виборів при голосуванні за допомогою електронної пошти.

«Twitter втручається в президентські вибори 2020 року. Вони стверджують, що мою заяву про голосування поштою, яке приведе до шахрайства, є некоректним, якщо вірити CNN з їх «фейк ньюс» і Washington Post, що належить Amazon. Twitter душить свободу слова, а я, як президент, цього не дозволю!» — так відреагував Трамп на дії Twitter.

В офіційній заяві компанії говориться, що відмітка недостовірності у публікаціях про плани голосування поштою виникла в рамках зусиль із забезпечення політики щодо чесності громадських заходів».

«Ми вважаємо, що ці пости можуть призвести виборців в оману щодо того, що їм потрібно зробити, щоб отримати бюлетень і прийняти участь у виборчому процесі», — йдеться в повідомленні.

Між тим глава Facebook Марк Цукерберг розкритикував дії Twitter, заявивши, що у платформи немає повноважень, щоб втручатися в публічні дискусії.

«Я твердо впевнений, що Facebook не може бути арбітром у питанні того, що люди говорять онлайн. Особливо це стосується компаній, що надають платформу для таких дискусій», — підсумував Цукерберг.