На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Програму «Доступне житло у Києві» розширили на всіх пільговиків

Раніше нею могли скористатися лише атошники

Дія програми бюджетного співфінансування придбання житла в Києві розширили на всі пільгові категорії, заявили в середу, 12 серпня, в департаменті будівництва та житлового забезпечення Київської міськдержадміністрації. Раніше програмою, при якій значна частина вартості столичного житла оплачувалася з бюджету, користувалися тільки учасники АТО і члени їх сімей.

«Бюджетні кошти спрямовуються на оплату частини вартості житла для громадян, які перебувають на квартирному обліку у столичних райдержадміністраціях. Для громадян, які мають статус осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (учасників АТО і членів їх сімей), гранична частка становить 50% фактичної вартості кожного квадратного метра житла, для інших пільгових категорій – 30%», – заявив директор департаменту Сергій Мартинчук.

Осіб, які можуть придбати житло на умовах співфінансування, визначають районні держадміністрації. Відповідні списки подають головному розпоряднику бюджетних коштів для укладання договорів. Щоб взяти участь в програмі, необхідно подати заяву у відділ обліку та розподілу житлової площі райдержадміністрації.

У бюджеті Києва на програму «Доступне житло» передбачено 208,5 млн грн, зазначили в КМДА.

Саме в серпні абітурієнти або студенти активно займаються пошуком житла. Навіть незважаючи на те, що з-за карантину навчання може проходити в дистанційному форматі, у молоді свої плани. Але карантин вніс свої корективи і в половині районів Києва ціни на довгострокову оренду житла стали нижчими, ніж були на початку року. Детальніше і містами — дивіться тут.

Нагадаємо, раніше ми писали про відпочинок в горах і на морі. У скільки обійдеться відпочивальникам оренда житла на відомих курортах? Детальніше у матеріалі Vesti.ua.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.