На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Приватбанк почне програму дешевої іпотеки під 9,99% з липня

Приватбанк почне програму дешевої іпотеки під 9,99% з липня

Доступну іпотеку можна буде отримати на термін до 20 років

Вже з 1 липня Приватбанк почне кредитувати українців в рамках держпрограми «Доступне житло під 10%». Як повідомила прес-служба банку, така програма дозволить громадянам поліпшити житлові умови на пільгових умовах. Процентна ставка за кредитами на доступне житло складе 9,99% річних.

Іпотеку можна припинити навіть при наявності боргу – нове рішення Верховного суду

Як кажуть у банку, доступну іпотеку можна буде отримати на термін до 20 років, а перший внесок позичальника складе від 30% вартості житла. В рамках пільгової програми українці зможуть придбати житло на вторинному ринку, так і квартири в новобудовах, введених в експлуатацію.

Крім того, клієнтам банку буде доступна можливість придбання в кредит житла за більш доступними, ніж на ринку цінами, що пропонується банком.

«За попередніми підрахунками фахівців Приватбанку, вже на початку впровадження державної програми «Доступне житло під 10%» пільговими умовами кредитування зможуть скористатися понад 300 тис. українців», – йдеться в повідомленні.

Іпотечне кредитування можуть запустити в цьому році: у Нацбанку назвали три умови

Нагадаємо, днями прем’єр Денис Шмигаль заявив, що початкова ставка для іпотеки повинна бути на рівні 10%. При цьому влада планує знизити цей показник до 5-7%.

Источник