На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Понад 4,5 мільйона за 2 місяці: за що штрафують київських водіїв

Фото: Facebook / Патрульна поліція України

Особливий контроль встановлений біля лікарень, у виїздів швидкої і пішохідних переходів

За останні два місяці в Києві евакуйовано 8539 транспортних засобів, які суттєво перешкоджали руху. Інспектори з паркування за цей час винесли 9168 постанов на загальну суму штрафів 4 666 750 гривень, повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури в п’ятницю, 22 травня.

Найбільше порушників штрафували за паркування автомобіля на пішохідному переході — 54% від загальної кількості постанов, винесених за травень. Серед інших — парковка на смузі громадського транспорту, виїзди з прилеглих територій, паркування на перехрестях та зупинках громадського транспорту.

«Постійними локаціями відпрацювання інспекції по парковці є лікарні, які забезпечують боротьбу з коронавірусом, і виїзди швидкої. Також особлива увага приділяється смугах громадського транспорту та пішохідних переходах. Зараз ми продовжуємо працювати над впровадженням в Києві автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування. Ця система дозволить в рази збільшити перевірку оплати паркування, що принесе значні надходження в міський бюджет і дисциплінує водіїв», — повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Осипов.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.