На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Погода дозволяє: Кличко відреагував на обвалення мосту Дегтяревского


У Києві перевірять мости на аварійність

Мер Києва Віталій Кличко доручив комунальним службам додатково обстежити столичні мости і шляхопроводи і демонтувати фрагменти облицювання, що представляють небезпеку для учасників дорожнього руху. Таке доручення він дав у суботу, 22 лютого, під час наради з участю керівників дорожніх служб та Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

«Ми повинні запобігти такі ситуації, як та, що сталася в п’ятницю ввечері на Дігтярівському шляхопроводі, де відбулося осипання фрагментів захисного шару бетону. І це щастя, що не постраждали люди. Необхідно додатково перевірити всі дорожні споруди та демонтувати фрагменти облицювання, що представляють потенційну небезпеку для учасників дорожнього руху. А на тих мостах і шляхопроводах, які визначені для ремонту, активізувати роботи по оновленню. Погода дозволяє це робити», — зазначив мер.

Повідомляється, що на Дігтярівському шляхопроводі тривають «першочергові протиаварійні роботи». Це один з найстаріших шляхопроводів столиці, побудований ще в 1963 році. З тих пір його жодного разу капітально не ремонтували. На шляхопроводі запланований капремонт, фахівці вже завершують проектувальні роботи.

Нагадаємо: на Дігтярівському шляхопроводі в минулу п’ятницю обсипалися фрагменти захисного шару бетону прямо на проїжджаючий транспорт.