На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Петиція за Укрбуду набрала 25 тис. підписів – інвестори чекають відповіді Зеленського

Петиція за Укрбуду набрала 25 тис. підписів – інвестори чекають відповіді Зеленського

Главу держави просять стримати президентське слово

Петиція інвесторів «Укрбуду» №22/093638-еп від 21 квітня, розміщена на сайті президента, набрала 25 тис. голосів. Це означає, що на неї буде офіційна відповідь глави держави Володимира Зеленського.

Інвестори житлових комплексів «Укрбуду», недобудованих у зв’язку з проблемами забудовника і перебувають на стадії переходу на баланс будівельної компанії «Київміськбуд», просять допомогти зняти штучні обмеження з боку чиновників Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ), кмда, Київради та Міноборони України.

«Добудова ЗЕ житло». Інвестори Укрбуду розгорнули в Києві акцію протесту

Президенту нагадують, що він особисто долучився до вирішення проблем більше 40 тис. членів сімей інвесторів. А також дав публічну обіцянку, що всі проблемні комплекси «Укрбуду» будуть добудовані «Київміськбудом».

«На жаль, на момент подачі цього звернення можна відзначити майже повну відсутність прогресу у відновленні будівництва об’єктів будівництва ЖК «Укрбуд», адже з 23 об’єктів «Київміськбуд» прийняв тільки 5 (практично добудованих) житлових комплексів і фактично припинив прийняття інших об’єктів, мотивуючи це відсутністю підтримки з боку органів державної влади. Зокрема, ДАБІ (відмову у введенні в експлуатацію ЖК), КМДА та Київради (відмова у скасуванні пайових внесків та затягування розгляду ряду питань), Міноборони (відмова перепідписувати договори)», – сказано в петиції.

Інвестори просять Зеленського доручити першому заступникові керівника Офісу президента Сергію Трофимову провести необхідні наради, а також здійснити інші дії з представниками вищезазначених органів влади та місцевого самоврядування, спрямовані на якнайшвидше врегулювання спірних питань та поновлення процесу передачі об’єктів будівництва ЖК «Укрбуд» для запуску будівництва.

Забудовник зобов’язався здати багатостраждальний київський недобуд

«Хочемо підкреслити, що наше звернення не стосується питання фінансування будівництва ЖК «Укрбуд». Ми зіткнулися з бюрократичними зловживаннями владою чиновниками з метою затягування процесу відновлення будівництва ЖК «Укрбуд» і свавільним ігноруванням рішення президента України. У нинішній складний для України час як ніколи важливо захистити інвестиції простих громадян України і зробити неможливим спад у будівельній галузі, яка є вкрай важливою і показовою для загального економічного стану України», йдеться в петиції.

Нагадаємо, раніше інвестори «Укрбуду» заявили про невиконання обіцянок Зеленського.

Источник