На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

«Ощадбанк» виставив на продаж два заводи

«Ощадбанк» виставив на продаж два заводи

Вони йдуть одним лотом. Стартова ціна становить 109,4 млн грн

Державний «Ощадбанк» виставив на електронний аукціон OpenMarket (держпідприємство СЕТІВ) комплекс будівель та обладнання олійноекстракційного заводу і заводу модифікованих жирів у Кропивницького, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Стартова ціна лота становить 109,46 млн грн. Аукціон запланований на 3 серпня 2020 року.

Заарештований офіс Укрбуду пустять з молока

Як свідчить інформація про лот на OpenMarket, марантийный внесок у банку встановили на рівні 5,47 млн грн. Станом на 28 липня з’явилося два учасника, які очікують підтвердження. Крок аукціону – 1,09 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно Фонд держмайна виставив на аукціон об’єкт незавершеного будівництва – готель на Привокзальній площі в Славутичі площею 14,3 тис. кв. м, що знаходиться на балансі Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС». Розмір гарантійного взнося становить 10%.

«Ні – тендерним договорнякам». Голові Укравтодору принесли детектор брехні

Початкова вартість – 5,4 млн грн. Мова йде про недобудований (готовність – 42%) 8-поверховому готелі з підвальним приміщенням, який розрахований на 274 місця. Площа земельної ділянки під готелем становить 0,81 га. Сам аукціон пройде 14 серпня.

Источник