На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Оклахома задобрила Ілона Маска «золотий» статуєю

Прослухати новину

Зупинити прослуховування

Мер міста Талса, штат Оклахома розпорядився перефарбувати місцеву 23-метрову статую «під Ілона Маска» та розмістити на її грудях логотип Tesla. Таким чином чиновник має намір привернути увагу мільярдера, який в даний момент зайнятий пошуками ідеальної локації для нової фабрики з виробництва електрокарів. Втім, на завод Tesla в США претендують і інші міста.

stopCovid1

Мер Талси, штат Оклахома, Джордж Бинум дуже сподівається, що Ілон Маск вибере саме його місто для будівництва нової Гигафабрики Tesla. Для цих цілей він розпорядився перефарбувати 23-метрову статую «Золотого бурильника», зведену в 1966 році, щоб вона нагадувала мільярдера, повідомляє Mashable.

Так, у робітника на пряжці замість напису «Талса» з’явилася «Tesla», на грудях був намальований логотип компанії, а обличчя було розфарбоване «під Маска».

«В Талсі ми не душимо бізнесменів — ми їх обожнюємо! «Золотий Ілон Маск» тепер шоста за величиною статуя в Сполучених штатах», — похвалився Бинум у своєму Twitter-акаунті.

«І хоча я не можу коментувати майбутні проекти, вже зараз зрозуміло, що Tesla і Талса єдині духом. Вони обидві були засновані першопрохідцями, які ставили перед собою великі цілі і втілили їх у життя. Обидві намагаються змінити світ за допомогою нової енергії. Обидві інвестують в те, що має найбільше значення — у людей», — заявив мер Талси минулого тижня.

Крім того, Джордж Бинум пофантазував на тему того, як місцеві правоохоронні органи зможуть використовувати электропикап Cybertruck.

Раніше зарубіжні ЗМІ з посиланням на джерела повідомили про те, що Tesla має намір вибрати місто для відкриття нової фабрики серед двох кандидатів-фіналістів — це Талса, штат Оклахома, і Остін, штат Техас. Відомо, що черговий завод компанії Маска стане найбільшим з нині існуючих. Відзначається, що керівництво навмисно зупинило свій вибір на центральних штатах, щоб бути ближче до ринків східного узбережжя країни.

При цьому Гигафабрика Tesla принесе з собою не тільки інвестиції, але й близько 10 тис. робочих місць, тому міста будуть буквально боротися за звання нової локації для компанії Маска.

На новому заводі Tesla будуть збиратися электропикапы Cybertruck, а також позашляховики Model Y. Відомо, що на поточний момент у розпорядженні компанії є головна фабрика в каліфорнійському Фремонте, фабрика в Ріно, штат Невада, фабрика в Шанхаї і споруджуваний об’єкт в Німеччині.

У травні Гигафабрика під Фремонте стала яблуком розбрату між Илоном Маском і владою округу Аламеда, де розташована фабрика. Мільярдер залишився незадоволений продовженням карантинних заходів через коронавіруса, що заважають йому відновити виробництво. В результаті Маск самовільно відкрив завод, подав позов проти Аламіди, а також пригрозив перенести завод з Фремонта в інший штат.

Втім, ця загроза швидше за все так і залишиться загрозою, оскільки перенесення фабрики невигідний компанії з-за кількох місяців простою.

Крім того, Tesla доведеться шукати нових фахівців на місцях, оскільки інженери не захочуть залишати Каліфорнію і переїжджати слідом за заводом, що теж створить додаткові труднощі. Відомо, що судовий позов проти влади округу Аламеда був відкликаний підприємцем на початку цього тижня без пояснення причин.