На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Не взяв з собою паспорт — у Києві чоловіка оштрафували на 17 000 гривень

Фото: iStock

Згідно правилам, встановленим на час карантину, українці повинні носити паспорта

У Києві оштрафували на 17 тисяч гривень чоловіка за те, що він не мав при собі паспорта. Суд визнав таке покарання законним.

Чоловік, який знаходився на зупинці громадського транспорту в неабияк выпившем стані, лаявся і матюкав перехожих. Також дісталося від нетверезого громадянина і поліцейським, які приїхали його затримувати.

Оскільки у порушника громадського порядку не виявилося при собі документів, що засвідчують особу, що є порушенням у період карантину, суд вирішив його оштрафувати.

У суді розглянули протокол адміністративного порушення, вивчили записи з нагрудних камер копів і вирішили виписати порушника штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Цією постановою суд підтвердив, що поки в Україні діє карантинний режим, не можна з’являтися в громадських місцях без паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. І що штрафи за таке порушення, цілком законні.

Раніше Vesti.ua писали, що мешканця Кременчука оштрафували на 17 тисяч гривень за те, що він відвідував місцевий супермаркет «АТБ» без маски.

Нагадаємо, що за відсутність захисних масок в громадських місцях в Україні передбачені нові штрафи.

Оновлені правила почали з’являтися в Україні з минулого місяця: з’явилися штрафи для водіїв, змінився прожитковий мінімум, соціальні виплати і пенсії. Детальніше про глобальні зміни — в нашому матеріалі.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.