На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Названа дата початку роботи столичних фонтанів

Фото: КМДА

Наприкінці тижня почнуться пробні запуски

Сезон роботи столичних фонтанів почнеться в День Києва. Про це у вівторок, 19 травня, повідомила директор спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.

«Зазвичай сезон роботи фонтанів починається 1 травня. В цьому році відновлення роботи фонтанів після зими перенесли на кінець травня, у зв’язку з карантинними обмеженнями. Вже в кінці тижня кияни будуть спостерігати пробні запуски фонтанів. Цей процес є обов’язковим перед початком нового сезону», — повідомила керівник.

Повідомляється, що раніше були проведені необхідні підготовчі роботи — демонтаж зимового укриття, підключення до електромережі, встановлення та підключення насосного обладнання, діагностика всіх систем фонтанів.

У «Киевводфонде» відзначили, що столичні фонтани будуть працювати щоденно з 31 травня по 30 вересня. У вечірні години на них будуть включати світлодіодне і музичний супровід. Кожен понеділок в роботі фонтанів будуть робити перерву для проведення необхідних робіт.

Шанси Кличка «не фонтан». Хто буде новим мером Києва?

Раніше «Вести.иа» писали, що мер Києва Віталій Кличко заявив, що планує відкрити новий фонтан зі скульптурою покровителя столиці архистратига Михаїла. Столичний градоначальник розповів, що встановлять його у верхній частині парку «Володимирська гірка», за Михайлівським Золотоверхим собором.

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.