На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

На український ринок виходить агентство з продажу нерухомості люкс-класу

На український ринок виходить агентство з продажу нерухомості люкс-класу

Обсяг продажів компанії в 2019 році склав $114 млрд

Міжнародне агентство нерухомості sotheby’s International Realty Affiliates LLC відкриває офіс в Україні.

Новим членом мережі брокерів Sothbey’s стала компанія InRealtyOU, яка стане представником мережі в Україні як Ukraine sotheby’s International Realty на чолі з Заном Лаунагсом (Zans Launags).

Будівництво ЖК подорожчає на 15-20%. Як це позначиться на ціні квартир

«Ринок розкоші в Україні поступово зростає і зберігає свою частку за рахунок великих індивідуальних капіталів. У Зана і його команди – більш ніж десятирічний досвід роботи в сфері нерухомості, і ми раді вітати Ukraine sotheby’s International Realty в нашій мережі», – зазначив президент і виконавчий директор sothby’s International Realty Філіп Уайт.

Sotheby’s International Realty заснована в 1976 році як ріелтерська служба для клієнтів аукціонного дому sotheby’s.

Бізнес набрав кредитів і кинувся знімати приміщення. Що і за скільки орендують в Києві

Мережа sotheby’s International Realty налічує понад 23 тис. незалежних агентів і 1 тис. офісів в 70 країнах по всьому світу, включаючи 44 брокеридж-компанії на ключових ринках. Обсяг продажів компанії в 2019 році склав $114 млрд.

Источник