На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Масовий протест через недобудов: інвестори «Аркади» висунули вимоги

Подивитися усі 14фото

Подивитися усі 14фото


Масовий протест через недобудов: інвестори «Аркади» висунули вимоги

Вони провели акцію біля стін НБУ, Офісу президента і КМДА

Інвестори, які вклали гроші в квартири в банку «Аркада» – РК «Еврика», «Патриотика», «Патриотика на озерах», проводять масовий протест у центрі Києва. Вони вимагають від влади прийняти політичне рішення щодо врегулювання конфлікту навколо будівництва житлових комплексів.

Як йдеться на сторінці «Всі недобудови банку «Аркада» у Facebook, спочатку вони зібралися біля будівлі Національного банку і заявили про готовність перекривати урядовий квартал, а також зазначили, що їхня акція буде безстроковою.

Петиція за Укрбуду набрала 25 тис. підписів – інвестори чекають відповіді Зеленського

Далі протестувальники направлись до Офісу президента, де зачитали лист Володимиру Зеленському, і до Київської міськдержадміністрації, де звернулися до мера Віталія Кличка. Вони також палили димові шашки.

Як повідомляє Укрінформ, під ВП до мітингувальників вийшов міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і повідомив, що з приводу ситуації, що склалася, відбудеться нарада в КМДА, і пообіцяв взяти справу під особистий контроль.

Протестувальники тимчасово перекривали проїжджу частину по вулиці Хрещатик, частина учасників акції попрямували на переговори до приміщення КМДА.

«Між учасниками акції триває суперечка: частина активістів вимагає проводити відкриті переговори на вулиці і не влаштовувати домовленості «за закритими дверима». В мікрофон організатори акції закликають натовп підтримати тих активістів, які вирушили на переговори в КМДА», – сказано в повідомленні.

Забудовник зобов’язався здати багатостраждальний київський недобуд

Люди обурюються, що понад 12 тисяч інвесторів півтора року не можуть отримати своє житло. За їх словами, близько 40 будинків не добудовані, хоча будівництво «було цілком законним».

Раніше в травні відбулася акція протесту інвесторів житлових комплексів корпорації «Укрбуд». Вони поскаржилися, що вже минуло п’ять місяців, як Зеленський особисто пообіцяв, що ЖК «Укрбуд» будуть добудовані компанією «Київміськбуд», але будівництво досі не відновлено через блокування процесу з боку чиновників, які ігнорують рішення глави держави.

Фото: Всі недобудови банку «Аркада» / Facebook

Источник