На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Лук’янівська, жулянская та інші катастрофи з пробками в Києві 24 лютого


Пробки вранці в понеділок крутіше звичайного

Вранці в понеділок, 24 лютого, у Києві спостерігаються 7-бальні затори. Зокрема, станом на 9:35 пробка на Брест-Литовському шосе і просп. Перемоги аж від Західного мікрорайону до метро «Святошин», на розв’язці біля метро і сусідній вул. Депутатської. На вул. Гетьмана пробки в обидві сторони, особливо в напрямку Караваєвих дач.

Пробки і на просп. Перемоги від зоопарку до площі Перемоги, а також на вул. Борщагівській вздовж Політехнічного мікрорайону і в кінці вул. Жилянській.

«Забита» пробками та Лук’янівка, зокрема Подільський узвіз, вулиці Овруцька і Герцена, Юлія Іллєнко (в обидві сторони), Татарська, Чорновола (по всій довжині в бік Повітрофлотського мосту), Маршала Рибалко (в бік центру), Шолуденка (у бік просп. Перемоги) і Андрющенко. Затор і при спуску по Повітрофлотському просп.

На Борщагівці традиційно «стоять» у бік мосту просп. Леся Курбаса та вул. Сім’ї Сосніних. На Кільцевій дорозі утруднений проїзд вздовж Софіївської Борщагівки. В самому селі проблеми на центральній вул. Соборній, а також на вул. Жулянской в напрямку Вишневого.

Крім того, повністю паралізована дорога з Вишневого до Жулянской розв’язки, як і шлях до неї вздовж Теремків-2 і Жулян.

Пробка і на в’їзді в Київ з боку Чабанів і далі в Одеській пл. і біля Голосіївського парку. Ускладнений рух і в нижній частині просп. Лобановського в бік Севастопольської площі

Також затори вул. Грінченка перед Байковим кладовищем, так само як і перед вул. Івана Федорова на вул. Великій Васильківській, Малевича і Протасів Яр.

Утруднений проїзд і по вул. Бойчука і далі по бульв. Лесі Українки до метро «Печерська». На набережній традиційні пробеми від Дарницького до Гаванського мосту, особливо біля метро «Дніпро» і вздовж Подолу, так само як і при русі до Гаванському мосту по вул. Набережно-Рибальській і на початку просп. Героїв Сталінграда.

На вул. Богатирської затори перед вул. Полярної, а також за вул. Луговий. Крім того, проблеми на вул. Автозаводській і Скляренко.

На лівому березі пробки на просп. Шухевича (Ватутіна), на вул. Кубанської України перед метро «Лісова», на вул. Братиславській перед метро «Чернігівська», на просп. Визволителів та Броварському просп. перед метро «Дарниця», при в’їзді на міст Метро і особливо при в’їзді на міст Патона. Також затори перед мостом на Харківському шосе і на просп. Бажана в районі метро «Позняки» і «Осокорки», а також у бік виїзду з міста перед Харківською пл.