На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Контроль якості доріг. Кубрак заявив, що більше довіряють іноземним гравцям

Контроль якості доріг. Кубрак заявив, що більше довіряють іноземним гравцям

В нашій країні ринок моніторингу тільки розвивається, а закордонні компанії цінують свою репутацію

Іноземні перевіряючі компанії краще контролюють якість будівництва доріг в Україні, так як в нашій країні тільки створюється ринок технадсмотра та моніторингу дорожніх робіт, заявивголова «Укравтодору» Олександр Кубраков в інтерв’ю Mind.

«Іноземним гравцям на цьому етапі я довіряю більше, аніж українським», – зазначив він.

В Укравтодорі заявили про масові обшуки у справі про банкрутство «дочки»

Сьогодні зведення доріг контролює структурний підрозділ «Укравтодору» – «Дорожній контроль якості», але, за його словами, до моніторингу підключили також фахівців з міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC. Як говорить Кубраков, це – обов’язкова практика на проектах міжнародних фінустанов.

«З цього року ми запросили міжнародні компанії приєднатися і до проектів, що фінансуються з держбюджету. Тобто вперше за історію «Укравтодору» технічним наглядом займається не тільки держпідприємство або сама служба доріг, але і приватні компанії, які крім юридичних зобов’язань, цінують свою міжнародну репутацію», – зазначив він.

За словами Кубракова, дороги також будують за кошти Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) або Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), але якщо полотна виходять низької якості, це створює масу нових проблем, і до контролю залучають їх консультанта.

«Китайська компанія Sinohydro Corporation Ltd зараз будує об’їзну бетонну трасу навколо Житомира – і там є питання щодо якості дорожнього полотна (величезні тріщини). Цей проект втілюється в рамках спільного проекту ЄІБ та ЄБРР. Їх консультант разом з УАД контролює процес: складаємо дефектні акти, вимагаємо приведення дороги у відповідність з вимогами», – говорить Кубраков.

Нагадаємо, 24 липня в Києві під стінами головного офісу «Укравтодору» пройшла акція протесту, учасники якої виступали проти змови «дорожній картелі» і «дерибану» мільярдів з бюджету. Далі протестуючі попрямували під Офіс президента.

У Польщі заарештували екс-главу «Укравтодору» Славоміра Новака

Організаторами мітингу виступали громадські організації «Держава майбутнього», «Антирейдерський комітет» та інші. Активісти заявляли, що володіють інформацією про корупційні схеми в «Укравтодорі» і передадуть в Офіс Володимира Зеленського документи і факти, що свідчать про масштабну змову.

Источник