На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Київський фунікулер закрили на ремонт

Ремонт плановий і буде до кінця літа

«Київпастранс» призупинив роботу столичного фунікулера. Київський фунікулер закрився на ремонт, який триватиме як мінімум до 21 серпня. Це плановий ремонт, пояснили в організації.

На вхідних дверях фунікулера повісили оголошення про плановому ремонті.

Співробітники фунікулера на питання, чому ці роботи не можна було провести навесні, під час карантину, коли громадський транспорт не працював, розповіли, що дату ремонту міняти не можна. Ремонтні роботи проводять щорічно в один і той же період.

При цьому «Київпастранс» пустив додаткові рейси міської електрички в ранковий і вечірній час пік. В основному, це торкнулося буднів, щоб надати пасажирам можливість комфортно добиратися на роботу і додому.

Нагадаємо, як до Дня святого Валентина 14 лютого пасажирів на фунікулері возили… за поцілунки. Правда, недовго — лише з 08:00 до 09:00. Зате в цей час можна було виграти проїзний квиток на три види громадського транспорту (що киянам особливо актуально у світлі впровадження е-квитків).

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.