На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Київська влада раптово озброїлася проти любителів шашликів


Їх будуть штрафувати за порушення карантину

Мешканцям столиці, який вирушать смажити шашлики, загрожує штраф за порушення карантину, і за багаття в лісах і парках. Про це заявив радник заступника міського голови Києва Олег Попенко. «У Києві проводять інспекції і будуть карати за порушення карантину!» — зазначив він і окремо додав, що «карантин — це не канікули і відпустку не з шашликами».

Попенко нагадав, що поліція має право штрафувати за порушення санітарних заходів на суму від 17 до 34 тисяч гривень. Крім того, штрафів у сумі від 340 до 1360 гривень можна поплатитися за розпалене в лісі або в парку багаття.

«У нашому місті 74 людини мають підтвердження інфікування Covid-19. Але до цих пір не всі усвідомлюють значення слів карантин і відповідальність», — зазначив Попенко.

Нагадаємо, що за даними Мінздава на вечір суботи в Україні зафіксовано 356 випадків коронавирусной хвороби Covid-19. За добу виявлено 45 нових випадків. Всього зафіксовано дев’ять летальних случаевпри цьому п’ять чоловік вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Дрова для шашлику: як заготовити про запас