На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Київміськбуд нарешті здав перші три РК Укрбуду в експлуатацію

Київміськбуд нарешті здав перші три РК Укрбуду в експлуатацію

Забудовнику знадобилося більше півроку, щоб подати в ДАБІ документи на вже побудовані і заселені ще за Микитасе будинку

Три житлових комплексу корпорації «Укрбуд», які прийняв «Київміськбуд», – перші дві секції РК «Пектораль», «Сонячна Рів’єра» і «Новомостицкий», введені в експлуатацію. Про це повідомляється на сайті «Київміськбуду».

Зеленський закликав Шмигаля втрутитися в ситуацію навколо будівництв Укрбуду

При цьому кінцевий термін здачі цих об’єктів, прийнятих на баланс від «Укрбуду» під гарантії президента і уряду, закінчився ще п’ять місяців тому – «Київміськбуд» зобов’язався здати їх до кінця січня 2020 року.

«Питання введення був одним з найбільш гострих, адже в будинках вже живуть люди, тому забезпечити їх законної експлуатацію вкрай важливо. Сьогодні зроблено перший, але важливий крок, три об’єкта отримали сертифікати від ДАБІ (Державної архітектурної будівельної інспекції, – ред.). Хочу зазначити, що фахівці «Київміськбуду» зробили все можливе, усунули незначні зауваження для того, щоб будинки були введені», наводяться на сайті слова президента компанії Ігоря Кушніра.

За його словами, зараз вже подано документи на частину «Харківського», найближчим часом ДАБІ отримає пакети документів по двом іншим комплексів.

Шмигаль в питанні Укрбуду перевів стрілки на Кличка

У повідомленні не пояснюється причина затримки здачі об’єктів, а зауваження з боку ДАБІ названі «незначними». При цьому, згідно з даними UBR.ua в інспекцію виправних документи «Київміськбудом» були подані тільки 17 червня, а сертифікати на РК видані вже 25 червня, що для ДАБІ є рекордно швидким терміном, так як розгляд займає не менше двох тижнів.

Нагадаємо, раніше Кушнір назвав єдину умову для добудови будинків «Укрбуду».

Источник