На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Київ почали вичищати від радикалів «Нацкорпуса»

У столичних праворадикалів пройшли обшуки

В ніч з 28 на 29 травня по ряду адрес у Києві, в будинках прадикалов з»Національного корпусу» пройшли обшуки. При цьому частина фігурантів справ відправили в СІЗО, стверджує Klymenko Time, посилаючись на свої джерела серед правоохрантелей.

Зазначається, що обшуки готувалися не за день, і взагалі, доказова база хороша. Сам «Нацкорпус» поки ніяк не коментує те, що відбувається.

Нагадаємо про останній акції «Національного Корпусу» біля Маріїнського парку, де 20 травня відбулася прес-конференція президента Зеленського з нагоди річниці його каденції. Під час мітингу радикали вимагали звільнити з посади главу Офісу президента Андрія Єрмака. Відповідне звернення представники Нацкорпуса також передали президенту Зеленському.

Раніше «Вести.иа» повідомляли, що в українських націоналістичних організаціях стався скандальний розкол. Спочатку лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький назвав підозрюваного у вбивстві активіста і екс-главу одеського «Правого сектора» Сергія Стерненко сутенером і наркобарыгой.

Після цього Білецький з соратниками побив колишніх членів «Нацкорпуса» Назарія Кравченко та Сергія Філімонова за підтримку того самого Стерненко.


Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.