На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Київ планує провести метро в Бровари

Столичний метрополітен, фото прес-служби підприємства.

Мер столиці також назвав Бровари частиною Києва

Мер Києва Віталій Кличко у п’ятницю, 29 травня, заявив, що в Бровари необхідно продовжити Святошинсько-Броварську лінію столичного метрополітену. За його словами, Броварський район теж Київ.

«На Бровари потрібно продовжувати гілку метро. І це плани. Зараз в розвитку агломерації це вкрай необхідно, так як Бровари — це вже навіть місто Київ», — сказав Кличко.

Нагадаємо, що в Броварах під Києвом вранці 29 травня відбулися масові сутички та стрілянина, поліція вже затримала понад 10 осіб, а також вилучила арсенал зброї. На території Київської області введено план-перехоплення. Поліція розшукує п’ять автомобілів, за допомогою яких учасники інциденту втекли з місця злочину.

Майже сотня людей, десятки «стволів» і миттєва реакція поліції — справжній бойовик відбувся в Броварах, де за допомогою рушниць, пістолетів, кастетів і димових шашок ділили ринок міжміських перевезень. В справі можуть бути замішані не тільки перевізники і «титушки», але і «злодії в законі» і навіть верхівка МВС.

«Вести.иа» розібралися, чому сталася перестрілка під Києвом. Версій кілька.

Рекорди метро, які вражають: від найдовшого до найглибшого

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.