На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Кабмін півроку не може подати у ВР списку заборонених до приватизації підприємств – ФДМ

Кабмін півроку не може подати у ВР списку заборонених до приватизації підприємств – ФДМ

Глава Фонду держмайна висловив стурбованість від гомоном бюрократії

Кабмін вже 6 місяців не може подати у Верховну Раду список підприємств, які вважає за необхідне внести в список заборонених до приватизації. Глава Фонду держмайна (ФДМ) Дмитро Сенниченко висловив занепокоєння, що такі затримки пов’язані з корупційними намірами чиновників. Про це він зазначив у себе в Facebook. Сенниченко вважає це «тривожним сигналом від бюрократії, яка прокидається».

«Чергова порція об’єктів [малої приватизації] для передачі в фонд проходить надцятий коло, і за 5 (!!!) місяців обговорень список скоротився з 360 об’єктів до 253, а вчора на урядовому комітеті відправили на доопрацювання. І що-то там дуже стратегічне і комусь потрібне», – зазначив він.

«Кіберспортивна арена в центрі Києва». Переможець аукціону розповів про подальшу долю «Дніпра»

Сенниченко підкреслив, що найбільшим успіхом у новітній приватизаційної історії зараз прийнято вважати кейс готелю «Дніпро».

«Згоден, суму 1,11 млрд грн за готель в центрі Києва перебити якоюсь вражаючою за ставкою сільський будинок культури досить просто. Але повинен вам сказати, що вражаючі приватизаційні кейси в нашій роботі мають місце кожен день», – написав глава Фонду держмайна.

Він також додав, що з початку року фонд провів понад 1200 аукціонів. І серед об’єктів, які перейшли у приватну власність, були дорогі активи, так і не дуже.

Нагадаємо, в цьому місяці Фонд держмайна виставив на аукціон об’єкт незавершеного будівництва – готель на Привокзальній площі в Славутичі площею 14,3 тис. кв. м, що знаходиться на балансі Державного спецпідприємства «Чорнобильська АЕС». Розмір гарантійного взнося становить 10%.

Источник