На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Громадський транспорт Києва вийшов на маршрути – фоторепортаж


В транспорт допускається обмежена кількість осіб

У Києві з 12:00 суботи, 23 травня, на маршрути вийшов весь рухомий склад громадського транспорту.

«Місто випускає сьогодні на маршрути повністю весь рухомий склад, який є, з метою уникнення черг та уникнення перевантаженості транспортних засобів пасажирами», — повідомив радник мера, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко на брифінгу.

В транспорт буде допускатися обмежена кількість людей, передбачений технічним регламентом для конкретного транспортного засобу. Ціни на проїзд залишаються колишніми.

Поточний контроль будуть здійснювати водії, кондуктори і контролери. Також до спільного контролю притягнуто як правоохоронні органи, так і міські муніципальні структури.

При цьому в КМДА зазначили, що послаблення протиепідемічних заходів не означає скасування карантину і закликали киян користуватися громадським транспортом тільки у разі необхідності. Загальнообов’язковим залишається масковий режим.

«Ми просимо також врахувати, починаючи з понеділка, першого робочого дня, 25 травня, необхідність збільшення часу для того, щоб дістатися на роботу і уникнути, відповідно, скупчення людей у громадському транспорті», — підкреслив Бондаренко.

Як повідомляли «Вести.иа» з 23 травня Київ переходить до чергового етапу пом’якшення карантину. З 12:00 у звичайному режимі почне роботу наземний міський транспорт, з 25 травня запрацює метро.

Станом на 23 травня в столиці підтверджено 2569 випадків захворювання Covid-19. За минулу добу коронавірусом в Києві заразилися ще 47 осіб, серед них — 14 медиків.

З 1 червня в Києві відкриються дитсадки, готелі, пляжі і кладовища

Підпишіться на щоденну еmail-розсилку від творців газети номер 1 в Україні. Кожен вечір у вашій пошті найважливіше, ексклюзивне і корисне. Підписатися.