На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Глава TikTok звинуватив Facebook в нечесній конкуренції

Генеральний директор TikTok Кевін Майєр звинуватив компанію Facebook в нечесній конкуренції — за його словами, корпорація запускає сервіс Reels, який є копією TikTok, прикриваючись фальшивим патріотизмом, щоб «витиснути» китайський сервіс із США. При цьому Майєр зазначив, що американські влади набагато більш пильно спостерігають за TikTok через його походження, хоча програма не несе в собі ніякої небезпеки.

Генеральний директор TikTok Кевін Майєр опублікував великий піст, який присвятив чесної конкуренції. Він розміщений в офіційному блозі компанії.

За словами Майєра, останнім часом вся IT-індустрія знаходиться під пильною увагою законодавців, і це «цілком заслужено».

Однак бізнесмена не влаштовує той факт, що у американської влади набагато більше претензій до TikTok, ніж до «вітчизняним» сервісів, через китайського походження компанії.

«Ми приймаємо цей виклик щодо забезпечення душевного спокою допомогою більшої прозорості і підзвітності. Ми вважаємо за необхідне показати користувачам, рекламодавцям, авторам і регуляторам, що ми є відповідальними і відданими членами американського співтовариства, яке дотримується законів США», — заявив глава TikTok. Він додав, що для цих цілей буде створено спеціальний центр, в рамках якого експерти зможуть в режимі реального часу вивчати принципи модерування TikTok, а також його алгоритми, щоб упевнитися в нешкідливості платформи.

Окреме місце в публікації Майєра відведено корпорації Facebook, яку він назвав «імітатором».

«У TikTok ми вітаємо конкуренцію. Ми вважаємо, що добросовісна конкуренція робить усіх нас краще. Всім тим, хто хоче запускати схожий на наш продукт, ми говоримо «вперед». Facebook навіть запускає ще один сервіс-імітатор Reels (пов’язаний з Instagram), після того, як інший сервіс-імітатор Lasso зазнав невдачі. Але давайте зосередимо наші зусилля на чесної і відкритої конкуренції, а не на зловмисних атак нашого конкурента, а саме Facebook, замаскованих під патріотизм і покликаних витіснити нас з американського ринку», — заявив Майєр.

Раніше Instagram, що належить Facebook, підтвердив запуск сервісу Reels, який стане аналогом TikTok, в серпні 2020 року. Крім того, на початку липня стало відомо про закриття проекту Lasso, який був запущений в кінці 2018 року і був практично повним клоном TikTok.

При цьому багато хто звернув увагу на той факт, що запуск Reels підозріло збігся за часом з серйозним політичним тиском, який влада США надають на TikTok — раніше стало відомо, що адміністрація президента США Дональда Трампа активно вивчає загрози для національної безпеки країни, які можуть виходити від TikTok з-за його китайського походження.

Керівництво TikTok неодноразово заперечував усі звинувачення в порушенні приватності користувачів, а також незаконне стеження. У середині липня передвиборний штаб Дональда Трампа розмістив у Facebook рекламні оголошення, що повідомляють про те, що TikTok «шпигує» за американцями.

У коментарі для CNN керівництво TikTok висловило впевненість у тому, що компанія Марка Цукерберга хоче скористатися ситуацією для власної вигоди.

«Ми розуміємо, що передвиборна риторика може бути дуже гарячою, тому на нашій платформі політична реклама заборонена. Набагато більш цікаво те, що Facebook бере гроші за політичну рекламу, яка спрямована проти конкурента, готуючись при цьому запустити клону TikTok», — заявив офіційний представник сервісу.

В кінці свого поста Кевін Майєр пообіцяв, що компанія зробить всі зусилля, щоб TikTok залишався безпечною і надійною платформою для десятків мільйонів користувачів з Америки.

«Ми стали головною мішенню, але ми вам не вороги», — уклав глава сервісу.