На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Епідемія Covid-19 у Києві – кількість заражених збільшилася до 55 чоловік

istockphoto

Лабораторно підтвердили ще 8 випадків захворювання

У Києві кількість заражених коронавирусной інфекцією Covid-19 збільшилася до 55 осіб. Про це заявив столичний мер Віталій Кличко під час брифінгу у п’ятницю, 27 березня.

Він повідомив, що в Київському міському лабораторному центрі Моз України лабораторно підтвердили ще 8 випадків захворювання.

«На жаль, кількість хворих, людей, які заразилися коронавірусом, збільшилася. Вже 55 осіб мають підтверджений діагноз», — сказав мер.

За словами Кличка, новими зараженими Covid-19 стали чотири жінки у віці від 31 до 59 років і четверо чоловіків від 43 до 49 років.

«Двоє пацієнтів госпіталізовано в Олександрівську лікарню, двоє в міську клінічну лікарню №4, ще двоє — в Центральний госпіталь МВС, а двоє — перебувають на самоізоляції під наглядом лікарів», — додав мер Києва.

Він зазначив, що на даний момент у столичній лабораторії проходять перевірку 32 зразка потенційних заражених коронавірусом. Станом на 27 березня було протестовано вже більше півтора тисяч киян.

«Київський міський лабораторний центр МОЗ України перевіряє на підтвердження або спростування діагнозу ще 32 зразка», — заявив Віталій Кличко.

Як повідомляли «Вести.иа» станом на ранок 27 березня в Україні лабораторно підтверджено 218 випадків зараження коронавирусной інфекцією. Covid-19 виявили у 18 областях і Києві. Відомо про 5 летальних випадки від коронавіруса з початку епідемії, 4 людини одужали.

Детальніше про поширення коронавіруса — в інфографіці «Вести.иа».

У світі оголошена пандемія коронавіруса. Covid-19 заразилися більше 535 тисяч чоловік, 24 тисячі померли, понад 120 тисяч вилікувалися.