На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Цукерберга затроллили після його слів про «арбітра правди»

Прослухати новину

Зупинити прослуховування

Слова глави Facebook Марка Цукерберга про те, що соціальні мережі не можуть виступати арбітром правди» і перевіряти публікації на достовірність, призвели до того, що мільярдер став жертвою троллінгу. Два сатиричних видання опублікували фейкові статті, включають в себе брехливі факти про творця соціальної мережі. Цей флешмоб підхопили юзери Twitter, які приписали Цукербергу «вбивство дитинчат тюленів», «канібалізм» та інші гріхи.

stopCovid1

У розгорілася сутичці між президентом США Дональдом Трампом і платформою Twitter глава соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг відмовився підтримати колег з Кремнієвої долини.

Відомо, що алгоритми Twitter позначили дві публікації Трампа як «недостовірні» — у них американський президент стверджував, що вибори за допомогою голосування по пошті можна легко фальсифікувати. Згідно позиції Twitter, немає ніяких підстав для того, щоб вважати таке голосування необ’єктивним.

Несподівано для багатьох Цукерберг заступився за Трампа, а не через Twitter, заявивши, що у двох IT-компаній різна політика і різне думка на цей рахунок.

За словами глави Facebook, соціальні мережі не повинні виступати в ролі «арбітрів правди» і перевіряти достовірність публікацій, тим самим втручаючись в публічні дискусії.

Це заява вирішили перевірити на практиці два сатиричних видання — The Shovel і The Chaser. Вони опублікували новини про Цукерберга, який виступає проти фактчекинга, додавши туди брехливі факти про мільярдера. Обидва матеріали були розміщені потім у стрічці Facebook.

Facebook

Згідно з текстом The Shovel, Марк Цукерберг, який виступає проти перевірки фактів, «помер» у віці 36 років від коронавіруса.

У замітці також згадується, що головним кумиром глави Facebook є Адольф Гітлер, а всі звинувачення проти нього в інцесті будуть зняті у зв’язку зі смертю. Зрозуміло, жоден з цих фактів не є правдою.

The Chaser, який також не забув у заголовку згадати той факт, що Цукерберг не схвалює перевірку інформації, повідомив, що мільярдера звинуватили в розбещенні малолітніх. Крім того, у свій вільний час мільярдер розважається, відбираючи у дітей цукерки, а також поїдаючи арахісове масло зі стіни, будучи голим.

Таким чином сатиричні портали мають намір перевірити, наскільки принципова позиція Цукерберга в необхідності надавати людям можливість говорити все, що їм хочеться, якщо раптом справа торкнеться самого глави Facebook. На момент написання замітки прес-служба соціальної мережі не відповіла на питання Business Insider, бачила вона фейкові публікації про Марка Цукерберга і планують модератори платформи видаляти їх.

Кількість брехливих фактів про Цукерберга здалося користувачам Twitter недостатніми, і своїх коментарях вони почали пропонувати власні варіанти. Так, користувач @Morltha повідомив про те, що одного разу Марк Цукерберг «штовхнув цуценя прямо в морду, а потім помочився на нього і зжер матір Терезу».

Юзер з ніком @PG13ScottWatson розповів, що Цукерберг «вбиває дитинчат тюленів», а інший коментатор «звинуватив» творця Facebook в канібалізмі.

Напередодні стало відомо, що президент США Дональд Трамп підписав указ, який загрожує соціальним мережам і володіють ними компаніям жорсткими санкціями, якщо вони будуть помічені в прояві політичної цензури. Керівництво Twitter назвало документ «реакційним і політизованим».