На сайте вы найдете полезную и интересную информацию о городе Киев, большой выбор ресторанов, музеев, новостроек и интересных мест где провести вечерний отдых. Гости и жители столицы смогут узнать много необычного о Киеве и посетить лучшие достопримечательности.

Apple оголосила про перенесення випуску нових iPhone

Незважаючи на всі старання Apple, компанія все ж не встигає випустити iPhone 12 вчасно. Фінансовий директор бренду Лука Маэстри заявив, що відставання від графіка складе «кілька тижнів». Коли нова лінійка з’явиться у продажу — в матеріалі «Газеты.Ru».

Apple оголосила про офіційне перенесення релізу нової лінійки iPhone 12 наслідків коронавіруса. Про це повідомляє портал The Verge.

Компанія намагалася встигнути в термін, але затримки в ланцюжку поставок, спричинені пандемією, все-таки завадять їй випустити свої перші 5G-смартфони вчасно.

Фінансовий директор компанії Лука Маэстри заявив інвесторам, що в поточному році продажі нових iPhone почнуться «кількома тижнями пізніше».

«У минулому році ми почали продавати нові iPhone в кінці вересня, а в цьому році ми очікуємо, що поставки стартують кількома тижнями пізніше», — повідомив Маэстри.

Як правило, Apple презентує чергову лінійку iPhone під час офіційного заходу на початку вересня. При цьому перші поставки клієнтам починаються до кінця місяця. Поки до кінця незрозуміло, чи будуть iPhone 12 готові до вересневої презентації. Не виключено, що вона відбудеться за розкладом, а зміни, про які говорив Маэстри, торкнуться лише відвантажень пристроїв.

Варто відзначити, що це вже не перший раз, коли Apple доводиться переносити випуск смартфонів. У 2017 році під час презентації iPhone X був представлений разом з iPhone 8, але не влучив у магазини до листопада із-за проблем на виробництві. Що ж стосується iPhone XR, який вперше продемонстрували публіці у вересні 2018 року, то він з’явився в продажу тільки в жовтні — за чутками, це було пов’язано з труднощами при виготовленні LCD-екранів для гаджета.

Слова фінансового директора Apple про перенесення випуску iPhone не стали несподіванкою.

Ще у квітні 2020 року Bloomberg повідомив, що щонайменше кілька моделей з нової лінійки iPhone запізняться з релізом, але, швидше за все, встигнуть до кінця осені. Аналітики J. P. Morgan також стверджували, що iPhone 12 вийде пізніше звичайного на місяць або навіть два.

Напередодні натяк на те, що Apple не встигає вчасно, зробив постачальник чіпів Qualcomm. Як випливає з повідомлення компанії, прогноз на доходи компанії за третій квартал поточного року (липень, серпень і вересень) був переглянутий «з-за затримки глобального релізу флагманського 5G-смартфона». Якщо подивитися на графік виходу нових гаджетів, то стане зрозуміло, що Qualcomm міг мати на увазі тільки новий iPhone.

За чутками, у цьому році Apple випустить одразу чотири смартфона, що належать до лінійки iPhone 12.

Крім підтримки 5G, вони отримають LiDAR-сенсори для забезпечення більш якісного користувальницького досвіду з технологією доповненої реальності (AR). Якщо вірити інсайдерам, нові гаджети Apple отримають такі назви: iPhone 12, iPhone 12 Plus, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max.

Крім того, раніше з’явилася інформація про те, що навесні 2021 року Apple випустить ще один смартфон з лінійки iPhone 12 — бюджетний варіант, який буде називатися iPhone 12e. Він буде представлений у двох розмірах: 5,4 дюйма і 6,1 дюйма. iPhone 12e отримає LCD-дисплей, процесор A14 Bionic, сканер особи FaceID і подвійну камеру на 12 МП. Вартість пристрою складе $549 і $649 залежно від розміру екрана.